Inne

Zdobyłem nowy Skill, zrobiłem to dla Was :)

Już od kilku lat myślałem o bliższym zapoznaniu się z Beach Tennis,em. Przyglądałem się mu będąc na wakacjach we Włoszech czy Portugalii. Spotkałem grające dzieci wraz z rodzicami, nastolatków, jak i ludzi w podeszłym wieku. Wszyscy oni mieli ogromną frajdę z gry. Tak teraz to mogę przyznać – Tenis Plażowy to SUPER ZABAWA !!! Już Was widzę z jakim zapałem i radością gralibyście w trakcie ćwiczeń. Jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale na pewno będę się starał, aby na naszej Uczelni studenci mogli zapoznać się z Beach Tennis,em i to już w 2023 roku.

Poprzez PZT dostałem informacje o kursie specjalizacyjnym z BT, który odbędzie się w Spale w dniach 4-5.11. W bardzo krótkim czasie tylko i wyłącznie dzięki zgodzie Dziekana H.Makaruka i pomocy niezastąpionej Pani Kasi udało mi się przebrnąć przez wszystkie formalności i już w piątek o 13.00 siedziałem w samochodzie.

Kurs to 2 godziny teorii i około 6 – 8 godzin ćwiczeń praktycznych. Pokazują Wam podstawowe techniki uderzeń, prostą metodykę nauczania, trochę taktyki. Dużo gry, biegania po ciepłym piasku. Luźna, koleżeńska atmosfera. Na koniec egzamin teoretyczny (2-3 pytania) i prowadzenie lekcji na zadany temat (ja trafiłem na wolej statyczny). Jeżeli mieliście już kontakt z tenisem, lubiliście woleja, to będzie to dla Was formalność. Polecam !

Kurs Beach Tennis 5.11.2022 COS Spała

Więcej informacji znajdziecie na stronie związku: Beach Tennis Poland www.beachtennis.pl .

2 komentarze

  • Wojciech

    Widziałem tylko filmiki jak grają i wygląd na bardzo fajną zabawę. Jeśli będzie możliwość pogrania napewno skorzystam. Gratuluję nowego skill-a.
    Pozdrawiam.

Napisz co o tym myślisz ?